šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Barselonos atakos vykdytojas gyvas nepasidavė
tiesa.com

Pirmadienį rastas pagrindinis Barselonos teroristinės atakos vykdytojas, kuris spėjo atimti gyvybę dar vienam žmogui bei buvo nukautas pats.

Prie išnuomoto mikroautobuso vairo sėdęs ir praėjusį ketvirtadienį juo į žmonių minią Barselonoje įvažiavęs 22 metų marokietis Younes’as Abouyaaqoub’as paspruko iš teroro akto vietos pagrobtu automobiliu.

Ieškomiausiu asmeniu Ispanijoje tapusį jaunuolį degalinės darbuotojas pirmadienį pastebėjo Subiratso miestelio, esančio už 40 km į Vakarus nuo Barselonos. Policija jau netrukus buvo įvykio vietoje ir bėglį rado besislepiantį vynuogynuose.

Jis buvo apsisiautęs sprogmenų diržu ir arabų kalba šaukė dievą šlovinančius žodžius. Y. Abouyaaqoub’as buvo nukautas, o specialiu robotu patikrinus diržą paaiškėjo, jog sprogmenys – netikri.

Netrukus rastas ir automobilis, kuriuo jis spruko nuo policijos, o mašinos salone – savininko lavonas su durtinėmis žaizdomis.

Per išpuolį Barselonoje žuvo 13 žmonių, apie 100 buvo sužeisti. Penktadienį bandyta įvykdyti dar vieną teroro aktą netoliese esančiame Cambrils’o miestelyje, tačiau žaibiškai sureagavę pareigūnai 5 įtariamuosius nušovė.

Teroristai smogė Barselonai (nuotraukos, vaizdo įrašai)

Teroras Ispanijoje: antrosios atakos vykdytojai nukauti

2017 08 22 09:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt