pirmadienis, liepos 6 d.
Berniukas mirė išpildžius jo norą anksčiau atšvęsti Kalėdas
tiesa.com

Vėžiu sirgęs devynerių metų berniukas iš Meino valstijos JAV mirė praėjus savaitei nuo jo noro išpildymo – atšvęsti Kalėdas anksčiau.

Jacobo Thompsono šeima socialiniuose tinkluose paskelbė, kad jis mirė sekmadienį, Meino medicinos centre Portlande. Berniuko artimieji padėkojo visiems, siuntusiems Kalėdines atvirutes ir meldusiems už jį, tai berniukui ir jo šeimai atnešė daug džiaugsmo ir padrąsinimo.

Jacobas į ligoninę pateko spalio mėnesį po keturis metus trukusios kovos su neuroblastoma – tai tokio tipo vėžys, kuris paveikia nervinės ląstelės, juo dažniausiai suserga naujagimiai ir mažamečiai vaikai.

J. Thompsonas labai mėgo Kalėdas ir paprašė atviručių. Žmonių atsakas buvo milžiniškas, atvirutės atkeliavo iš viso pasaulio. Policija berniukui paruošė kalėdinį karavaną, o Meino universiteto ledo ritulio komanda taip pat jį aplankė.

Žinodami, kad turi mažai laiko, berniuko šeima anksčiau šį mėnesį surengė kalėdinę šventę, kartu su eglute, dovanomis ir Kalėdų senelio apsilankymu.

„Jacobui atnešėte daug laimės ir mums visiems daug optimizmo dėl ateities. Ačiū už jūsų laiką ir už tai, kad susidomėjote mūsų mielo berniuko istorija. Deja yra ir daugiau tokių, kaip jis ir viliamės, kad toliau tiesite pagalbos ranką“, – „Facebook“ pirmadienį rašė šeima.

Berniuko šeima žmones paragino paaukoti labdaringai organizacijai „Operation Gratitude“ arba „paaukoti savo bendruomenėje“.

2017 11 21 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt