antradienis, lapkričio 30 d.
„BlackBerry“ eros pabaiga: stabdomas paslaugos teikimas, ją keičia pažangesnės technologijos
Alfa.lt
Shutterstock
„BlackBerry“ telefonas

Nuo 2022 m. sausio 4 d. visame pasaulyje stabdomas „BlackBerry“ paslaugos veikimas. Žmonės „BlackBerry“ telefonuose nebegalės naudotis internetu, skambučiais, SMS paslauga ir pagalbos skambučiais. Taip pat nebebus pasiekiamos ir „BlackBerry Link“, „BlackBerry Desktop Manager“ ir „BlackBerry Blend“ programėlės.

„Ilgą laiką „Blackberry“ buvo plačiausias galimybes siūlantis telefonas: turėjo patogią klaviatūrą, ilgai veikiančią bateriją, itin greitą operacinę sistemą ir aukštas saugumo garantijas. „Bitė“ Lietuvoje pirmoji pristatė „Blackberry“ telefonus ir tuo metu tapo ekskliuzyviniu „Research In Motion“ (RIM) partneriu Lietuvoje“, – pranešime žiniasklaidai sako Gintas Butėnas, „Bitės Lietuvos“ technologijų direktorius.

G. Butėnas priduria, jog „Blackberry“ telefonu ilgą laiką naudojosi ir tuometinis JAV prezidentas Barackas Obama, taip dar labiau išpopuliarindamas šį įrenginį. Vis tik laikui bėgant „BlackBerry“ pakeitė naujesnės ir pažangesnės technologijos, kurias pasiūlė kiti išmaniųjų įrenginių kūrėjai.

Siekdamas prikelti šiuos telefonus, prekės ženklą „BlackBerry“ 2016 m. įsigijo elektronikos prekių gamintojas „TCL“. Nuo to laiko išleista naujų „BlackBerry“ modelių, tačiau tai nepadėjo susigrąžinti senų vartotojų. Tad 2020 m. pradžioje „TCL“ paskelbė nebeišleisiantis naujų šio prekės ženklo telefonų, nuo rugpjūčio 31 d. sustabdantis prekybą esamais, o nuo 2022-ųjų sausio nebebus galima naudotis jokiomis „BlackBerry“ paslaugomis, įskaitant ir telefonais.

Šiandien „BlackBerry“ toliau gamina saugumo sprendimus ir programinę įrangą automobiliams.

Mobiliojo ryšio operatorius ragina klientus iki 2022 m. sausio 4 d. perkelti visus svarbius duomenis į kitą platformą ir rasti alternatyvią ir patogią paslaugą ar įrenginį.

„Daugelis klientų itin vertino „BlackBerry“ dėl savo paprastumo, SMS žinutėms ar e. laiškams rašyti patogios klaviatūros. Vis dėlto šiandieniniai išmaniųjų telefonų kūrėjai jau ištobulino įrenginių funkcionalumą, o tai suteikia žmonėms daugiau komforto ir galimybių naudojantis jų funkcijomis. Šiandien iš itin plataus išmaniųjų įrenginių pasirinkimo tinkamą alternatyvą išsirinks kiekvienas“, – teigia G. Butėnas.

2021 11 10 12:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt