penktadienis, liepos 10 d.
Bostono maratono sprogdintojai – broliai čečėnai
tiesa.com

JAV policijai šiandien pavyko sučiupti vieną Bostono maratono sprogdintojų. Tačiau teroristas per gaudynes buvo pašautas policijos pareigūnų ir nuo sužeidimų mirė ligoninėje. Šiuo metu vyksta antrojo asmens, mirusiojo brolio, paieška.

Žiniasklaida pranešė, kad abu sprogdintojai – broliai iš Čečėnijos, turėję leidimus nuolat gyventi JAV. Vienas iš įtariamųjų, kuris tebėra laisvėje, buvo įvardytas kaip 19-metis Džocharas A. Carnajevas iš Kembridžo miesto Masačusetse, o per susišaudymą su policija Bostono priemiestyje Votertaune buvo nukautas 26 metų Tamerlanas Carnajevas, pranešė televizija „NBC news“, kuria remiasi pasaulio ir Lietuvos žiniasklaida.

Vienas brolių buvo nukautas po to, kai apiplėšė netoli Bostono esančią būtinųjų prekių parduotuvių ir šio nusikaltimo metu nušovė vietos policininką, kuris atvyko pagal iškvietimą dėl vykdomos vagystės. Po to broliai pagrobė mašiną ir prasidėjo gaudynės, per kurias policijai pavyko sulaikyti dabar jau mirusį nusikaltėlį. Manoma, kad jo brolis, Džocharas gali būti sužeistas.

Policija prašo Bostono ir miesto priemiesčiuose gyvenančių žmonių likti namuose ir laukti, kol bus sučiuptas antrasis įtariamasis baisiais nusikaltimais šią savaitę, kai per kelis sprogimus per Bostono maratoną. Šio išpuolio metu žuvo trys žmonės, tarp jų aštuonmetis berniukas, o beveik du šimtai buvo sužeisti.

2013 04 19 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt