ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Brazilijoje pirmą kartą per parą nustatyta daugiau kaip 1000 mirties nuo COVID-19 atvejų
Alfa.lt

Brazilijoje per parą nuo koronaviruso infekcijos COVID-19 mirė 1179 žmonės, antradienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Nuo epidemijos pradžios tai didžiausias per vieną parą užregistruotas letalinių atvejų skaičius šioje smarkiausiai pandemijos paveiktoje Lotynų Amerikos valstybėje ir pirmasis kartas, kai paros mirčių skaičius perkopė tūkstantį.

Bendras mirčių nuo COVID-19 skaičius padidėjo iki 17 971, informavo ministerija.

Per parą buvo nustatyta 17 408 nauji COVID-19 atvejai, o bendras užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo iki 271 628. Pagal šį rodiklį Brazilija užima trečią vietą pasaulyje po Jungtinių Valstijų ir Rusijos.

Epidemija Brazilijoje, regis, įgauna pagreitį, ir ekspertai sako, kad savo piką ji turėtų pasiekti ne anksčiau kaip birželio pradžioje.

Visuomenės sveikatos ekspertai taip pat įspėja, kad realūs mirčių ir užsikrėtimų skaičiai tikriausiai yra gerokai didesni, nei skelbia vyriausybė, galbūt net 15 kartų ar daugiau, nes šalyje atliekama labai mažai testų dėl COVID-19.

Brazilija neseniai pagal COVID-19 atvejų skaičių per 72 valandas pakilo trimis pozicijomis ir įsitvirtino trečioje vietoje, aplenkdama Jungtinę Karalystę, Ispaniją ir Italiją.

Kai kurių šalies regionų, įskaitant San Paulą, Rio de Žaneirą ir šiaurės vakaruose esančią Amazonę, ligoninės greitai gali nebesusidoroti su ligonių antplūdžiu.  

2020 05 20 10:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt