šeštadienis, spalio 1 d.
Brazilijoje policininkas nušovė daugkartinį džiudžicu pasaulio čempioną
Alfa.lt
Twitter@MMAFighting
Leandro Lo

Aštuonis kartus pasaulio džiudžicu čempionas Leandro Lo buvo nušautas per vakarėlį San Paulo (Brazilija) klube, praneša „Globo Esporte“.

Incidentas įvyko per koncertą naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Sportininkas konfliktavo su vienu iš klubo lankytojų, policijos pareigūnu Enrique Otavio Oliveira Veloso. Po žodinio konflikto policininkas nuo L. Lo stalo pagriebė butelį, tačiau sportininkas jį pargriovė ir sustabdė. Juos išskyrė džiudžicu žvaigždės draugai, kurie prašė incidento kurstytojo jų „neliesti“. Po to policininkas išsitraukė pistoletą ir paleido šūvį į kovotojo galvą.

L. Lo kritinės būklės buvo nuvežtas į ligoninę, kur vėliau dėl patirtų sužalojimų mirė. Policija paskelbė tyrimą ir pradėjo E. Veloso paieškas.

Tarptautinė džiudžicu federacija pareiškė užuojautą dėl L. Lo mirties ir pavadino jį „vienu didžiausių sportininkų, tikro juodo diržo pavyzdžiu, kovos menininku ir čempionu sporte ir už jo ribų“.

L. Lo buvo 33 metai. Jis aštuonis kartus tapo pasaulio čempionu, penkis kartus laimėjo pasaulio taurę ir aštuonis kartus buvo Pan Amerikos žaidynių čempionas.

2022 08 08 14:38
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt