pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Britanijoje – skandalas dėl fatališkos policijos klaidos: pedofilija neteisingai apkaltintas britas pasitraukė iš gyvenimo
Alfa.lt
Pixabay
Policininkai dėl „žmogiškosios klaidos“ dokumentuose įrašė, jog Brianas Temple`as yra pedofilas.

Brianas Temple'as nusprendė nusižudyti, kai tariamai pavogė iš duonos parduotuvės dešros suktinukų pakuotę, tačiau policininkai dėl „žmogiškosios klaidos“ dokumentuose įrašė, kad jis pedofilas, rašo Dailymail.co.uk.

34 metų B. Temple'as mirė 2017 m. gruodžio 31 d., praėjus šešiems mėnesiams, kai buvo suimtas birželio 8 d., nes tariamai pavogė iš „Greggs“ dešros suktinukų pakuotę.

Kai jis buvo paleistas iš areštinės, jam buvo įteikti paleidimo dokumentai ir jis grįžo į savo namus.

Policija, užuot išvardijusi vagystę, dokumentuose klaidingai nurodė, kad jis buvo sulaikytas už seksualinių santykių kurstymą su 13 metų mergina.

Neperskaitęs dokumentų, jis juos perdavė savo tuometinei draugei. Ji neteisingą informaciją pradėjo pasakoti žmonėms.

Vietiniai miesto gyventojai prieš B. Temple'ą pradėjo neapykantos kampaniją – gatvėse pravardžiuodavo, buvo užpultas savo namuose ir jam buvo smogta golfo lazda į galvą.

Teismas išklausė, kaip kaltinamasis po šių įvykių pradėjo stipriai gerti, vartojo receptinius vaistus ir narkotikus, tokius kaip kokainą.

Atlikta toksikologijos ataskaita nustatė, kad B. Temple'o organizme buvo daug alkoholio, taip pat kokaino, diazepamo, zopiklono ir pregablino mišinio, tačiau tai neprisidėjo prie jo mirties.

Mirties išvadoje skelbiama, kad neteisingai apkaltintas asmuo pasikorė. Jo kūną rado brolis Anthony, kai jo motinos partneris Paulas Daley'us susirūpino, kad jie visą dieną apie mirusįjį nieko negirdėjo.

Pareigūnas Nickas Owenas perskaitė B. Temple'o brolio Paulo, svainės Crystal ir motinos pareiškimus.

Jo motina apibūdino savo sūnų kaip „laimingą“ asmenį, tačiau neteisingi kaltinimai jį prislėgė ir privertė užsidaryti savyje.

B. Temple'as, susidūręs su neapykanta ir smurtu, pranešė policijai apie grasinimus ir užpuolimus, tačiau pareigūnų patikrinimai dar labiau pablogino situaciją ir pakurstė gandus.

Anot mirusiojo brolio, jie užaugo kaip asmenys „prieš narkotikus“ , o B. Temple'as pradėjo juos vartoti tik tam, kad susidorotų su nuolatiniu spaudimu.

Paulas paaiškino, kad nors jo brolis ir sirgo depresija, niekada nerodė polinkio į savižudybę ir teigė, kad klaida policijos dokumentuose „bet ką išvarytų iš proto“.

Savo pareiškime mirusiojo sesuo Crystal tvirtino, kad klaidingi policijos dokumentai buvo rasti jos brolio kišenėje mirties metu. Ji teigė, kad policija turi „pareigą rūpintis“ pažeidžiamais žmonėmis, tokiais kaip jos brolis, nes sulaikymo metu jis turėjo psichikos sveikatos problemų.

Klivlando policijos detektyvas seržantas Agaras savo pareiškime teigė, kad 2017 m. lapkričio 28 d. išnagrinėjo B. Temple'o skundą dėl neteisingų dokumentų ir patvirtino, kad jose tikrai yra „žmogiška klaida“.

Patinka mūsų portalo naujienos? Sekite Alfa.lt feisbuke. Norite matyti tik įdomiausias naujienas glaustai? Tuomet ieškokite mūsų „Telegram“ ir tviteryje.

2022 06 26 20:59
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt