antradienis, liepos 7 d.
Britas dvi dienas prievartavo moterį ir vertė ją šokti jam nuogai dėl to, kad ši „pasižiūrėjo” į kitą vyrą
tiesa.com
Socialinių tinklų nuotrauka

Didžiosios Britanijos pilietis buvo įkalintas devyneriems metams po to, kai iš pavydo dvi dienas laikė moterį nelaisvėje prieš jos valią, smurtavo, prievartavo ir vertė ją šokti jam nuogai.

28 metų amžiaus Dylan Rory Rogers dvi dienas laikė moterį bute po to, kai ši paplūdimyje neva nužiūrėjo kitą vyrą. D. Rogers savo auką vadino „verge”, tikino ją nubausiąs.  

Kai kurios tyrėjų paviešintos dviejų dienų trukmės žeminimo ir smurtavimo maratono detalės tokios šiurpios, kad spaudai neatskleidžiamos, tačiau minima, kad moterį jis apmėtė kiaušiniais, apipurškė pipirinėmis dujomis ir vertė jam šokti striptizą, prievartaudamas kartojo, kad ji - jo „vergė”.  

Britas buvo pakeitęs ir jos telefono sim kortelę, tad auka prarado visus kontaktus.  

Manoma, kad britas kraupius dominavimo aktus atliko norėdamas pajusti galią ir fizinį savo pranašumą.  

Tyrėjų teigimu D. Rogers: „kaltino savo auką dėl „skausmo” kurį ji jam sukėlė pažiūrėdama į kitą vyrą ir jam atsilyginti turėjo skausmu, kuris jis sukėlė jai.  

Aprašydami žaginimo aktus jie teigė, kad Dylanas lytiniams aktams nenaudojo prezervatyvo, moterį mušė ir daužė į sieną, užklijavo burną lipnia juosta ir pagrasino, kad jam nesvarbu, jei turės ją užmušti.  

Tyrėjai reikalavo D. Rogersui skirti 34 metų trukmės laisvės atėmimo bausmę, tačiau vaikino prisipažinimas dėl išprievartavimo ir tyčinio sužalojimo jam padėjo sulaukti malonės ir kalėjime jis tepraleis 9 metus.  

Prisiartinti prie savo 23 metų amžiaus aukos ar su ja susisiekti jam neleis 21 metus galiojantis draudimas. Nuo smurtautojo, prisidengusi vien rankšluosčiu, mergina pabėgo kol šis prausėsi.  

2019 11 07 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt