pirmadienis, birželio 1 d.
Britas prisipažino dalyvavęs žiauriame kirpėjo nužudyme: tai buvo dalis seksualinės fantazijos
tiesa.com
Unsplash.com
Asociatyvi nuotrauka

Britas pripažino savo kaltę žiaurioje žmogžudystėje, kurios metu net 70 kartų peiliu buvo durta plaukų stilistui. Jis teigė, kad jo nužudymas – dalis jo seksualinės fantazijos, rašo Mirror.co.uk.

Buvęs Oksfordo universiteto darbuotojas Andrew Warrenas prisipažino 2017-aisiais Čikagoje prisidėjęs prie 26-erių Trentono Jameso Cornell-Duranleau nužudymo.

Rašytiniame sutikime, įteiktame prokurorams, A. Warrenas sakė liudisiantis šioje žiauroje byloje prieš kitą teisiamąjį Wyndhamą Lathemą mainais į 45 metų laisvės atėmimo bausmę.

A. Warrenas (58) ir profesorius W. Lathemas (44), kirpėjo partneris, kaltinami pono Cornell-Duranleau nužudymu jos bute.

Parodymus vyras sutiko duoti praėjus dviem metams po to, kai jis ir W. Lathemas slapstėsi nuo teisėsaugos, ieškojusios jų po to, kai plaukų stilisti dirbusio vyro kūnas rastas su 70 durtinių žaizdų.

Skelbiama, kad jaunas vyras buvo taip stipriai ir žiauriai sužalotas, kad jo galva vos laikėsi prie kaklo.

Abu kaltinamieji, kaip teigiama, susipažino interneto pokalbių svetainėje. Susirašinėdami žinutėmis jie diskutavo, kaip turėtų nužudyti kirpėją.

Prokurorai anksčiau minėjo, kad W. Lathemas peiliu badė jauną vyrą, o tuo tarpu A. Warrenas visą procesą filmavo išmaniuoju telefonu. Britas po to planavo nužudyti ir patį profesorių, o dar vėliau ir pats pasitraukti iš šio gyvenimo.

Tačiau nepavykus įgyvendinti antros šio žiauraus plano dalies, vyrai automobiliu keliavo po Kaliforniją, kol neprisidavė policijai.

2019 07 23 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt