pirmadienis, liepos 6 d.
Briuselio oro uostą sudrebino sprogimai (video)
tiesa.com

Antradienį ryte Belgijos sostinės Zaventem oro uoste nugriaudėjo du sprogimai.

Apie tai pranešta 7.25 val. Jungtinės Karalystės laiku, teigiama, jog incidentas įvyko viename iš terminalų. Sprogimų priežastis kol kas galima tik spėlioti.

Socialiniuose tinkluose platinamose nuotraukose matosi išdaužtos stiklinės sienos, rūkstantys dūmai, užfiksuoti sužeisti žmonės. Vaizdo įraše matosi, kaip panikuojantys žmonės palieka oro uosto pastatą.

Pranešama, kad sprogimai įvyko išvykimo terminale, nepatvirtintais duomenimis – netoli vietos, kurioje registruoti keleiviai į kompanijos „American Airlines“ reisą. Remiantis Belgijos naujienų agentūros „Belga“ pranešimu, prieš sprogimą salėje nuaidėjo šūviai bei arabiški šūksniai.

Vietos žiniasklaida taip pat praneša, jog terminale aptikta daugiau sprogmenų.

Oro uostas oficialiai paskelbė, kad užfiksuoti du sprogimai, objektas evakuotas, žmonių prašoma prie jo nesiartinti. 

Belgijos vyriausybė patvirtino, kad yra aukų ir sužeistųjų, bet jų skaičius kol kas nežinomas. Gali būti, kad incidentas - teroristinis aktas. Šalyje paskelbta aukščiausio lygio terorizmo grėsmė.

Neabejojama, kad incidentas sujaukė tūkstančių žmonių kelionių planus, mat šis oro uostas yra gana užimtas ir aptarnauja apie 60 tūkst. žmonių kasdien.

Briuselyje pastaruoju metu neramu: prieš 4 dienas Belgijos sostinėje įvykdytų specialių operacijų metu sulaikytas su terorizmu siejamas Salahas Abdeslamas – pagrindinis įtariamasis dėl išpuolių Paryžiuje praėjusių metų lapkričio 13-ąją.

Informaciją atnaujinsime.

2016 03 22 07:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt