pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Buto sienai aptekėjus paslaptingu „juodu degutu“ paaiškėjo šiurpi tiesa
tiesa.com
twitter nuotrauka

AJ McCrady teigė pastebėjęs „siaubingą kvapą“ savo bute prieš nubusdamas, o tada aptiko iš lubų per sieną bėgantį paslaptingą „juodą degutą".

AJ McCrady nufilmavo medžiagą, kuri pasirodė per naktį, rodydamas storus skysčio ruožus, atsirandančius iš plyšių lubose, bėgančius už lentynos ir pasiekiančius buto grindis.

AJ ir jo bendramokslis paprašė pagalbos ištirti problemą. Techninės priežiūros darbuotojas teigė „net neįsivaizdavęs, koks tai gali būti velnias“ ir negalėjo nustatyti, kas jį sukėlė, net kai apžiūrėjo vaikinų butą.

Jis pakilo aukštyn tiesiai į butą aukščiau, norėdamas pamatyti, ar jie nepatiria panašių problemų, būtent tada, kaip AJ pasakoja, kad buvo aptiktas kūnas.

Socialiniame tinkle „Twitter" AJ rašė: „Neseniai mano butas smarkiai smirdėjo ir aš ką tik sužinojau, kad virš manęs gyvenantis vaikinas buvo negyvas daugiau nei savaitę...

Jo kūnas buvo tik atrastas po to, kai šį rytą jo kraujas nutekėjo žemyn į mūsų butą. Viskas, ką aš tikrai žinau, yra tai, kad vyras viršuje mirė miegodamas.

Jo kūnas suiro ir kažkaip sugebėjo patekti į mūsų butą."

Minesotos policija patvirtino vaikino pasakojimą.

2020 02 10 19:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt