antradienis, balandžio 13 d.
Buvęs patarėjas: JAV eksprezidentas D. Trumpas steigs savo socialinę platformą
BNS

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas), pašalintas iš „Twitter“ ir virtinės kitų socialinių tinklų, planuoja greitu metu sugrįžti į socialinę žiniasklaidą su „savo interneto platforma“, sekmadienį pranešė buvęs jo patarėjas.

„Manau, tikriausiai po dviejų ar trijų mėnesiu pamatysime prezidentą Trumpą sugrįžtantį į socialinę žiniasklaidą“, – televizijai „Fox News“ sakė Jasonas Milleris (Džeisonas Mileris).

„Tai visiškai pakeis žaidimą, ir visi lauks ir stebės, ką tiksliai daro prezidentas Trumpas, tačiau tai bus jo paties platforma“, – sakė J. Milleris, užėmęs aukštus postus abiejų D. Trumpo rinkimų kampanijų štabuose.

D. Trumpo provokuojanti retorika socialiniuose tinkluose tapo viena iš skiriamųjų jo prezidentavimo ypatybių. Tviteryje jis turėjo 88 mln. sekėjų ir dažnai šiame socialiniame tinkle pliekdavo savo kritikus ar skelbdavo apie svarbius politikos ar personalijų pokyčius.

Tačiau tviteris visam laikui blokavo eksprezidento paskyrą @realDonaldTrump, kai jis sausio 6 dieną paragino savo šalininkus dalyvauti mitinge, virtusiame žmonių gyvybių pareikalavusiu JAV Kapitolijaus šturmu.

D. Trumpo paskyras visam laikui ar laikinai taip pat blokavo kitos populiariausios platformos, įskaitant „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“ ir „Snapchat“.

Nuo sausio pabaigos, kai paliko Vašingtoną ir sugrįžo į namus savo privačiame kurorte „Mar-a-Lago“ Floridoje, buvęs prezidentas daugiausia vengė viešumos ir tik retkarčiais išplatindavo pranešimų spaudai.

Tačiau J. Milleris sakė, kad D. Trumpas uoliai dirbo.

„Jis „Mar-a-Lago“ surengė daug vaisingų susitikimų su tam tikromis žmonių grupėmis, – sakė J. Milleris. – Būta daugybės įmonių.“

Buvęs eksprezidento patarėjas pridūrė: „Ši nauja platforma bus didžiulė. Visi jo nori. Jis į šią naują platformą atves milijonus, dešimtis milijonų žmonių.“

J. Milleris daugiau jokių detalių nepateikė, taip pat nenurodė, ar pats dalyvaus šiame projekte.

Nepaisant pralaimėjo demokratui Joe Bidenui (Džo Baidenui) lapkritį vykusiuose prezidento rinkimuose, D. Trumpas išlieka įtakinga figūra Respublikonų partijoje ir neatmeta galimybės 2024 metais trečią kartą kandidatuoti į valstybės vadovo postą. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 22 09:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt