penktadienis, spalio 22 d.
C. Ronaldo tapo didvyriu: paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę išplėšė Mančesterio klubui pergalę
Alfa.lt
Twitter@ChampionsLeague
Cristiano Ronaldo

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos likusios antrojo turo rungtynės. F grupėje iš dugno pakilo Cristiano Ronaldo atstovaujamas anglų klubas „Manchester United“.

95 minutę C. Ronaldo pelnė įvartį, kuris nulėmė namie žaidusios Mančesterio ekipos pergalę prieš ispanų „Villarreal“ 2:1.

Svečiai pirmieji pasižymėjo – 59 min. tiksliai smūgiavo Paco Alcaceras. Vis dėlto šeiminikams pavyko iškovoti pirmą pergalę grupių turnyre po Alexo Telleso (60 min.) ir C. Ronaldo (90+5) įvarčių.

Tuo metu E grupėje košmarą išgyvena ispanų „Barcelona“, trečiadienį patyrusi jau antrą nesėkmę. Šįkart katalonai Portugalijoje 0:3 pralaimėjo Lisabonos „Benficai“.

Įvarčius nugalėtojams mušė Darwinas Nunezas (3 min.), Rafa Silva (69) ir minėtas D. Nunezas, 79 min. realizavęs 11 m baudinį.