ketvirtadienis, vasario 25 d.
Čekija nebeįsileidžia keliautojų
Alfa.lt

Čekija nuo šeštadienio uždarė sienas atvykėliams iš visų šalių, išskyrus būtiniausias keliones, siekiant suvaldyti koronaviruso pandemiją, pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Išimtys bus taikomos dirbantiems arba studijuojantiems šalyje. Taip pat bus leidžiama atvykti aplankyti giminaičių ir globos namų, gauti medicinos paslaugų ir dalyvauti vestuvėse arba laidotuvėse.

Šalies sienos buvo uždarytos griežtinant suvaržymus, įvestus dėl COVID-19 pandemijos, siekiant dar labiau apriboti žmonių kontaktus ir judėjimą.

Sausio 6-ąją Čekijoje buvo fiksuotas didžiausias patvirtintų koronavirusinės infekcijos atvejų paros prieaugis, nustačius beveik 18 tūkst. naujų užsikrėtusiųjų, bet vėliau ligos plitimas šalyje palaipsniui lėtėjo. Vis dėlto epidemiologinė padėtis pagerėjo nepakankamai, o šią savaitę sergamumas vėl pradėjo didėti.

Vyriausybė taip pat susirūpinusi dėl Britanijoje ir kitur aptiktų naujų, užkrečiamesnių koronaviruso atmainų plitimo poveikio šalies sveikatos apsaugos sistemai, jau kelis pastaruosius mėnesius patiriančiai didelį spaudimą.

2021 01 30 11:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt