antradienis, rugpjūčio 9 d.
Cirkas už ačiū: V. Putinas vadovauti pajėgoms Ukrainoje kviečia į pensiją išėjusį apsirijėlį generolą
Alfa.lt
Twitter
Generolas Pavelas

Panikuojantis Vladimiras Putinas „pakvietė 67 metų į pensiją išėjusį 280 kg sveriantį generolą vadovauti pajėgoms Ukrainoje“ po to, kai kare žuvo dauguma geriausių ir kovose užgrūdintų vyresniųjų vadų, skelbia Dailymail.co.uk.

67 metų generolą Pavelą pakvietė iš patogaus gyvenimo Maskvos priemiestyje, jam liepta apsivilkti specialiai pagamintus karinius drabužius ir vykti į fronto linijas Rytų Ukrainoje. Dabar jis vadovaus regione veikiančioms Rusijos specialiosioms pajėgoms, kai buvęs padalinio vadas buvo sunkiai sužeistas per artilerijos smūgį.

Devintojo dešimtmečio Sovietų Sąjungos nesėkmingos invazijos į Afganistaną veteranas ir Rusijos specialiųjų pajėgų narys generolas Pavelas, prieš penkerius metus išėjęs į pensiją, gerokai atsipalaidavo.

Kaip rašoma Dailymail.co.uk, jis valgo penkis kartus per dieną ir viską užgeria litru degtinės. Nuo tada, kai grįžo į tarnybą, jam teko specialiai pasisiūti uniformą ir dėvėti du šarvų komplektus, kad būtų apsaugotas jo liemuo.

Vienas aukšto rango žvalgybos pareigūnas vakar vakare laikraščiui „Daily Star Sunday“ sakė, kad „V. Putinas dabar jau griebiasi paskutinio šiaudo“.

„Dauguma geriausių ir kovose užgrūdintų vyresniųjų vadų žuvo arba buvo sužeisti kovodami Ukrainoje, todėl jis į frontą siunčia antrarūšius karininkus, kurie ilgai neišsilaiko.

V. Putinas yra tarsi mafijos bosas, kuriam niekas negali atsisakyti paklusti. Jei į pensiją išėjęs generolas gauna V. Putino žinutę, kurioje sakoma, kad motinai Rusijai reikia, jog tu kovotum Ukrainoje, nelabai ką gali padaryti“, – teigia žvalgybos pareigūnas.

Patinka mūsų portalo naujienos? Sekite Alfa.lt feisbuke. Norite matyti tik įdomiausias naujienas glaustai? Tuomet ieškokite mūsų „Telegram“ ir tviteryje.

2022 06 28 10:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt