antradienis, spalio 20 d.
COVID-19 nustatyta eurokomisarei M. Gabriel
Alfa.lt

Už tyrimus ir inovacijas atsakinga Europos Komisijos (EK) narė Mariya Gabriel šeštadienį pranešė, kad jai buvo testu patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19.

M. Gabriel – pirmoji aukšto rango Briuselio pareigūnė, sulaukusi tokios diagnozės – pirmadienį jau sakė nusprendusi izoliuotis, nes vienam iš jos komandos narių buvo patvirtintas koronavirusas.

„Po pirmadienį atlikto pirmojo neigiamo COVID-19 testo antrasis yra teigiamas“, – pareiškė M. Gabriel, 27 narių Europos Komisijoje atstovaujanti Bulgarijai.

„Nuo pirmadienio izoliuojuosi ir toliau lieku namuose, laikydamasi nustatytų taisyklių. Būkite sveiki ir saugūs!“ – pridūrė eurokomisarė.

Europos Komisija būstinė yra įsikūrusi Belgijos sostinėje Briuselyje, kuris šiuo metu yra vienas labiausiai koronaviruso pandemijos paveiktų Europos miestų, kaip ir Madridas bei Paryžius.

EK pirmininkei Ursulai von der Leyen pirmadienį trumpam teko izoliuotis dėl glaudaus kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu asmenimi, tačiau jai pačiai COVID-19 nebuvo patvirtinta.

Praėjusį mėnesį Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Charles'is Michelis buvo priverstas savaitei atidėti ES viršūnių susitikimą, virusu užsikrėtus vienam iš jo komandos apsaugos darbuotojų.

2020 10 10 19:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt