ketvirtadienis, sausio 28 d.
COVID-19 patvirtinta Brazilijos prezidento žmonai ir dar vienam ministrui
BNS

Brazilijos pirmajai poniai ir jau penktam vyriausybės nariui testais buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

Mokslo ir technologijų ministras Marcosas Pontesas tviteryje parašė, kad jo testas koronavirusinei infekcijai COVID-19 nustatyti buvo teigiamas. Jis išsityrė, kai jam pasireiškė gripą primenantys simptomai, skaudėjo galvą. 57 metų ministras izoliavosi.

Prezidentūros spaudos tarnyba kiek vėliau pranešė, kad prezidento žmonos 38-erių Michelle Bolsonaro COVID-19 testas taip pat buvo teigiamas.

Pranešime sakoma, kad ji jaučiasi gerai, bet laikysis nustatytų taisyklių.

Prezidentas Jairas Bolsonaro liepos 7-ąją pranešė, kad jam buvo diagnozuota COVID-19. Po to jis ilgiau kaip dviem savaitėms izoliavosi prezidentūroje Brazilijos sostinėje. Šeštadienį prezidentas paskelbė, kad naujo COVID-19 testo rezultatas buvo neigiamas.

Trečiadienį J. Bolsonaro dalyvavo pirmame savo viešame renginyje po ligos. Renginyje, skirtame pagerbti darbininkes iš kaimo, taip pat dalyvavo pirmoji ponia M. Bolsonaro, žemės ūkio ministrė Tereza Cristina ir moterų, šeimos ir žmogaus teisių ministrė Damares Alves.

Praėjusią savaitę apie tai, kad jiems testais buvo patvirtinta COVID-19, pranešė pilietybės reikalų ministras Onyxas Lorenzoni ir švietimo ministras Miltonas Ribeiro. Kovą koronavirusu buvo užsikrėtę dar du vyriausybės nariai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 07 31 10:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt