penktadienis, rugpjūčio 6 d.
D. Trumpas apskundė „Facebook“ ir „Twitter“ teismui dėl „cenzūros“
BNS
Pixabay

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį paskelbė pateikęs kolektyvinį ieškinį prieš interneto milžines „Facebook“, „Twitter ir „Google“, aštrindamas jau ne vienerius metus besitęsiančią savo kovą prieš šias bendroves, esą neteisėtai jį cenzūruojančias.

„Šiandien kartu su institutu „America First Policy“, kaip vyriausiasis atstovas, teikiu didelį kolektyvinį ieškinį prieš didžiąsias technologijų milžines, įskaitant „Facebook“, „Google“ ir „Twitter“, taip pat jų vadovus Marką Zuckerbergą, Sundarą Pichai ir Jacką Dorsey – tris išties malonius vaikinus“, – žurnalistams sakė D. Trumpas savo golfo klube Bedminsterio mieste Naujajame Džersyje.

Socialiniai tinklai „Facebook“ ir „Twitter“ uždraudė naudotis jų platformomis 75 metų respublikonui po sausio 6-ąją jo šalininkų įvykdyto įsiveržimo į JAV Kapitolijų Vašingtone, pareikalavusio žmonių gyvybių. D. Trumpas trečiadienį sakė, kad šios bendrovės tapo „neteisėtos, konstitucijai prieštaraujančios cenzūros vykdytojomis“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 08 08:36
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt