ketvirtadienis, spalio 1 d.
D. Trumpas įgėlė Rusijai: „Mūsų raketos atskries“
tiesa.com

JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį pranešė, kad esant reikalui gins Sirijos žmones nuo cheminio ginklo atakų ir nebijos Rusijos įspėjimų jas numušti.

Po praėjusį savaitgalį Sirijoje įvykdytos įtariamos cheminio ginklo atakos prieš civilius žmones Vakarų pasaulio lyderiai pažadėjo apginti nuo šalies prezidento Basharo al Assado vadovaujamų pajėgų niekuo dėtus žmones.

JAV prezidentas D. Trumpas prabilo apie tai, kad, esant reikalui, bus panaudotos raketos, o cheminio ginklo panaudojimą neigiantys Rusijos atstovai įspėjo Jungtines Valstijas, kad smūgį Sirijai laikytų karo nusikaltimu ir sakė, kad tai gali įžiebti tiesioginį karinį susirėmimą tarp Maskvos ir Vašingtono pajėgų.

„Rusija žada numušti visas raketas, paleistas į Siriją.

Būk pasiruošusi, Rusija, todėl kad jos atskrieja – puikios, naujos ir išmanios.

O jūs neturėtumėte būti partneriais su gyvuliu, kuris dujomis žudo savo žmones ir tuo mėgaujasi“, – sau įprastu būdu – žinute socialiniame tinkle „Twitter“ – trečiadienį pranešė D. Trumpas.

Po kurio laiko jis pridūrė, kad JAV santykiai su Rusija yra blogesni nei bet kada anksčiau įskaitant ir Šaltojo karo laikus.

2018 04 11 13:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt