sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
D. Trumpas kaltinamas melu ir šalies žeminimu
tiesa.com

Įtakingas JAV respublikonų senatorius Bobas Corkeris eskalavo savo žodžių karą su prezidentu Donaldu Trumpu, kurį pavadino „absoliučiai netiesą sakančiu“ ir savo „šalį žeminančiu“ lyderiu.

B. Corkeris, kuris pirmininkauja įtakingam Senato Užsienio ryšių komitetui ir iškilo kaip atviras prezidento kritikas, tokias griežtas pastabas pareiškė D. Trumpui užsipuolus jį virtine rytinių „Twitter“ žinučių.

„Nežinau, kodėl jis pažemina save iki tokio žemo, žemo standarto ir žemina mūsų šalį taip, kaip žemina, bet jis tai daro“, – televizijai CNN sakė B. Corkeris. Tokie žodžiai yra įspūdinga kritika iš paties prezidento partijos gretų.

„Nelaimei, mūsų šalis atsidūrė tokioje padėtyje“, – sakė B. Corkeris, kuris apgailestavo, kad rėmė D. Trumpo prezidentinę kampaniją, ir pridūrė, kad dar kartą už jį nebalsuotų.

„Jis pasirodė nesugebantis susidoroti“ kaip prezidentas, sakė B. Corkeris interviu, kurį davė viename Senato koridorių.

Įnirtingas kivirčas kilo vos kelios valandos prieš D. Trumpo priešpiečius su Senato respublikonais, prezidentui telkiant paramą didelei mokesčių reformai, kurios priėmimo jis nori iki metų pabaigos.

„Bobas Corkeris, kuris padėjo prezidentui Barackui Obamai duoti mums blogą Irano susitarimą ir negalėtų būti išrinktas į žemiausią postą Tenesyje, dabar kovoja su mokesčių mažinimu“, – anksti antradienį tviteryje parašė D. Trumpas.

B. Corkeris, kuris yra paskelbęs, kad 2018 metais nesieks perrinkimo, šiame socialiniame tinkle atkirto: „Tas pats melas iš absoliučiai netiesą sakančio prezidento.“

Po B. Corkerio atsakymo D. Trumpas išvadino jį „nesvarbiu, nekompetentingu“ ir „nieko nesuprantančiu“ Užsienio ryšių komiteto pirmininku.

Tai naujausia salvė dabar jau visapusiškame viešame žodžių kare tarp prezidento ir vieno svarbiausių jo partijos veikėjų Kongrese, santūriu respublikonu, kuris daro didžiulę įtaką užsienio politikos ir mokesčių klausimais.

2017 10 25 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt