trečiadienis, gegužės 27 d.
D. Trumpas: koronaviruso sukelta krizė yra „blogesnė nei Perl Harboras“ ar rugsėjo 11-oji
BNS

Trečiadienį JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad naujojo koronaviruso pandemijos sukeltas nuosmukis šaliai sudavė stipresnį smūgį nei Perl Harboro užpuolimas Antrojo pasaulinio karo metu ar rugsėjo 11-osios teroristiniai išpuoliai.

„Tai yra blogiau nei Perl Harboras. Tai yra blogiau nei Pasaulio prekybos centras. To niekada neturėjo įvykti“, – kalbėjo D. Trumpas žurnalistams Baltuosiuose rūmuose.

Netikėtas japonų įvykdytas JAV karinio jūrų laivyno bazės Pearl Harbore užpuolimas 1941 metais privertė Jungtines Valstijas įsitraukti į Antrąjį pasaulinį karą.

Tuo tarpu per 2001 metų rugsėjo 11 dieną įvykdytus teroristinius išpuolius žuvo maždaug 3 000 žmonių, daugiausia – Pasaulio prekybos centre Niujorke, o Jungtinės Valstijos įsitraukė į ne vieną dešimtmetį trunkančius karus ir kovos su terorizmu operacijas Irake, Afganistane ir kitose šalyse.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 05 07 09:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt