šeštadienis, gruodžio 5 d.
D. Trumpas pareiškė ketinąs visiškai sunaikinti Šiaurės Korėją
tiesa.com

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį sakydamas savo pirmą gana karingą kalbą Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje pagrasino „visiškai sunaikinti“ Šiaurės Korėją, jeigu ji neatsisakys savo branduolinių ambicijų.

D.Trumpas, kurio tonas griežtėjo kartu su kiekvienu nauju Šiaurės Korėjos bandymu, šurmuliuoti pradėjusiems JT generalinės Asamblėjos dalyviams pareiškė, kad „jau seniai buvo laikas pasaulio valstybėms stoti prieš“ Kim Jong Uną. Pasak JAV vadovo, Kim Jong Uno „beatodairiškas branduolinių ginklų siekimas“ kelia grėsmę „visam pasauliui prarasti neįsivaizduojamą (skaičių) žmonių gyvybių“.

„Raketų žmogus (angl. Rocket man) pradėjo misiją, kuri yra savižudiška jam ir jo režimui, – pareiškė D.Trumpas, kalbėdamas apie Šiaurės Korėjos lyderį. – Jeigu būsime priversti gintis arba ginti savo sąjungininkus, neturėsime kito pasirinkimo kaip visiškai sunaikinti Šiaurės Korėją“.

D.Trumpas, jau anksčiau pagrasinęs atsakyti „ugnimi ir įniršiu“, jei Pchenjanas toliau kels grėsmę Amerikai, pabrėžė, kad „dar niekas neignoravo kitų šalių ir savo žmonių gerbūvio labiau nei sugedęs Šiaurės Korėjos režimas“.

Jis taip pat pažėrė kritikos šalims, kurios darė palankias sąlygas ir prekiavo su Šiaurės Korėja – kalbėdamas apie Kiniją, tačiau tiesiogiai jos nepaminėdamas.

2017 09 19 17:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt