pirmadienis, spalio 18 d.
D. Trumpas per Rugsėjo 11-osios atakų metines komentuos bokso dvikovą
BNS
Scanpix
Rugsėjo 11 d. atakos Niujorke

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas Donaldas Trampas) šeštadienį, per Rugsėjo 11-osios atakų 20-ąsias metines, komentuos amerikiečių boksininko Evanderio Holyfieldo (Evanderio Holifildo) ir brazilo Vitoro Belforto dvikovą, pranešė JAV žiniasklaida.

Drauge su D. Trumpu šias bokso varžybas komentuos jo sūnus Donaldas Trampas jaunesnysis. Jie drauge atvyks į Holivudą, kur sportininkai išeis į ringą.

„Nekantraudamas laukiu galimybės šeštadienio vakarą pamatyti šiuos du [sportininkus] ir pasidalyti savo mintimis apie tai, būti pirmosiose eilėse prie ringo“, – sakė eksprezidentas.

Varžybas transliuos kompanija „Triller“, anksčiau komentatoriais kvietusi įvairias įžymybes, tarp jų reperį Snoopą Doggą (Snupą Dogą).

JAV žiniasklaida taip pat praneša, kad D. Trumpas praeityje labai domėjosi boksu ir 9-ajame bei 10-ajame dešimtmečiuose dalyvaudavo organizuojant varžybas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 09 08 16:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt