penktadienis, rugsėjo 18 d.
D. Trumpo sesuo slaptai padarytuose įrašuose jį vadina „žiauriu“ ir „melagiu“
BNS

Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo vyresnioji sesuo slapta padarytuose įrašuose, kurie buvo paviešinti šeštadienį, jį vadina žiauriu melagiu ir teigia, kad jam trūksta principų, todėl juo negalima pasitikėti.

Tai buvo naujausias neigiamas atsiliepimas apie Amerikos prezidentą iš jo aplinkos. Ir šiuo atveju tai nebuvo koks įsižeidęs padėjėjas ar verslo partneris, o vienas iš jo paties šeimos narių.

Buvusi federalinė teisėja Maryanne Trump Barry koneveikė savo brolį dėl jo imigracijos politikos, kuomet vaikai pasienyje buvo atskirti nuo tėvų ir nusiųsti į sulaikymo centrus.

„Jis tenori įtikti savo rėmėjams, – sakė ji įrašuose, kuriuos gavo laikraštis „The Washington Post“. – Jis neturi jokių principų. Jokių. Jis tik kaip prakeiktas rašinėja tviteryje žinutes ir meluoja, Dieve mano.“

Šiuos įrašus slapta padarė D. Trumpo dukterėčia Mary Trump, kuri praėjusį mėnesį išleido skandalingą memuarų knygą apie „toksišką šeimą“, kurią sukūrė D. Trumpas.

Praėjusią savaitę miręs prezidento jaunesnysis brolis Robertas kreipėsi į teismą, siekdamas, kad knyga nebūtų išleista, ir teigė, jog Mary 2001 metais, kai buvo tvarkomas jos senelio palikimas, pasirašė konfidencialumo sutartį. Tačiau blokuoti knygos išleidimo nepavyko.

Pirmąją knygos pasirodymo dieną buvo parduota maždaug 950 tūkst. jos kopijų. Baltieji rūmai ją pavadino „melagysčių knyga“.

Vienoje vietoje įrašuose girdėti, kaip M. Trump Barry dukterėčiai sako: „Tas visas netikrumas. Netikrumas ir tas žiaurumas. Donaldas yra žiaurus“.

Šie įrašai atskleidė ir šaltinį dukterėčios memuaruose pateikto gėdingo teiginio, kad prezidentas kažkam sumokėjo, kad tas žmogus už jį išlaikytų universiteto stojamuosius egzaminus. „Jis pateko į Pensilvanijos universitetą todėl, kad kai kas išlaikė egzaminus“, – sakė D. Trumpo sesuo ir pridūrė, kad net atsimena to vyro vardą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 23 15:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt