ketvirtadienis, sausio 21 d.
D. Trumpui daug geriau, bet ateinančios dienos bus „tikrasis išbandymas“
Alfa.lt

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) šeštadienį iš ligoninės, kurioje yra gydomas nuo COVID-19, paskelbtame vaizdo įraše sakė, kad jam jau geriau ir jis „netrukus sugrįš“, bet pripažino, kad artimiausios dienos bus „tikrasis išbandymas“.

„Atvykau čia, nesijaučiau labai gerai. Dabar jaučiuosi daug geriau“, – įraše iš savo apartamentų Walterio Reedo (Valterio Rido) kariuomenės ligoninėje netoli Vašingtono sako D. Trumpas.

„Galvoju, kad greitai sugrįšiu ir nekantrauju užbaigti [rinkimų] kampaniją taip, kaip ji buvo pradėta“, – sakė prezidentas, kuris vilkėjo švarką ir marškinius atsegta apykakle.

D. Trumpas pripažino, kad esama netikrumo dėl ligos eigos ir kad COVID-19 gali netikėtai smarkiai smogti sveikstantiems pacientams.

„Pradedu jaustis gerai. Negali žinoti dėl kito kelių dienų periodo, spėju, kad tai tikrasis išbandymas, tad žiūrėsime, kas nutiks per tas kitas porą dienų“, – sakė jis.

Vėlai šeštadienį Baltųjų rūmų gydytojas Seanas Conley (Šonas Konlis) sakė, kad D. Trumpo „sunkumai dar nepraėjo“, bet jo medikų komanda yra „atsargiai optimistiška“.

S. Conley pranešimas pasirodė po to, kai vienas apie prezidento sveikatą informuotas šaltinis, kurį vėliau JAV žiniasklaida vadino Baltųjų rūmų administracijos vadovu Marku Meadowsu (Marku Medousu), pateikė daug niūresnį vertinimą.

„Prezidento gyvybinės [funkcijos] pastarąsias 24 valandas kėlė didelį nerimą ir kitos 48 valandos bus kritinės, – sakė jis. – Dar nesame aiškiame kelyje į visišką pasveikimą.“

2020 10 04 11:31
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt