pirmadienis, spalio 18 d.
„Dedovščina“ Rusijos armijoje: surasti asmenys, negailestingai daužę jauną karį
Alfa.lt
Alfa.lt
Stop kadrai.

Internete pasirodę vaizdai, kuriuose užfiksuota, kaip Rusijos armijos kariai uosto narkotines medžiagas ir ypač žiauriai muša kitą karį, sukėlė net oficialių Rusijos tarnybų reakciją. Įtariamieji sulaikyti ir vienas jų prisipažino, kad reketavo auką.

Rusijos Federacijos Tyrimų komitetas iškėlė baudžiamąją bylą trims kariams, kurie spalio pradžioje sumušė kitą karį ir vėliau pareikalavo iš jo 20 tūkst. rublių (apie 240 eurų) ir mobiliojo telefono, praneša Gazeta.ru.

Susidorojimas su kariu, apie kurį penktadienį pranešė Alfa.lt, vyko viename iš karinių dalinių Chabarovsko krašte. Teigiama, kad nusikaltime dalyvavo Ismailas Magomedovas, Šamilis Tarčokovas ir Renatas Gašimovas.

„Tyrimo metu Tarčokovas pripažino savo kaltę ir davė parodymus. Gašimovas ir Magomedovas kaltės nepripažįsta ir buvo sulaikyti“, – sakoma Tyrimų komiteto pareiškime.

Tai ne pirmas toks pranešimas apie Rusijos armijos kasdienybę. Rugsėjo pabaigoje pranešta, kad Rusijos GRU specialiųjų pajėgų kuopos vadas ir jo pavaduotojas naudojo seksualinę prievartą prieš karius.

2020 m. vasarą pranešta apie incidentą Rusijos gvardijos dalinyje, kai neblaivus karys „pajuokavo“ ir su buteliu išprievartavo kitą, taip pat neblaivų karį.

2021 10 11 13:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt