pirmadienis, spalio 25 d.
Dėl naikintuvo skrydžio nutraukta prezidento ir Ispanijos premjero spaudos konferencija
BNS
Stop kadras
Nutraukiama spaudos konferencija

Lietuvos karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje ketvirtadienį vykusi prezidento Gitano Nausėdos ir Ispanijos premjero Pedro Sanchezo spaudos konferencija buvo nutraukta, kadangi reikėjo pakelti vieną iš oro policijos misiją atliekančių naikintuvų.

„Oro erdvės stebėtojai užfiksavo tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skrendančius du orlaivius, kurie neturėjo skrydžio plano, neatsakinėjo, todėl buvo informuota ir aktyvuota oro policija“, – BNS sakė Gynybos štabo viešųjų ryšių karininkas kapitonas Andrius Dilda.

„Vienas iš orlaivių, kuris buvo šalia rengiamos spaudos konferencijos, buvo aktyvuotas ir įgula pakilo perimti tų dviejų orlaivių. Kitas naikintuvas pakilo iš angaro. Du naikintuvai buvo pakelti“, – pridūrė jis.

Spaudos konferencija prasidėjo šiek tiek po 11.30 val.

Dar nebaigus pasisakymo G. Nausėdai, ją teko nutraukti – transliacijoje matyti, kaip personalas ruošia naikintuvą skrydžiui, o prezidentas ir Ispanijos premjeras pasitraukia nuo spaudos konferencijai skirtų tribūnų.

Prezidentūra BNS teigė, kad spaudos konferenciją žadama pratęsti vėliau ketvirtadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 08 15:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt