šeštadienis, vasario 27 d.
Dėl „nemalonaus kūno kvapo“ iš lėktuvo išmesta šeima bylinėjasi teisme
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Mičigane (JAV) gyvenanti šeima, Majamyje išlaipinta iš „American Airlines“ lėktuvo „dėl nemalonaus kūno kvapo“, padavė avialinijas į teismą.

BBC duomenimis, Yehuda Yosefas Adleris, jo žmona Jennie ir jųdviejų dukra buvo išlaipinti iš lėktuvo, skridusio į Detroitą, praėjusį sausį.

Šeimos teigimu, aptarnaujantis personalas laidė komentarus apie jų išpažįstamą ortodoksų judaizmo tikėjimą.

„American Airlines“ atstovai sakė, kad sprendimas išlaipinti šeimą nebuvo paremtas religiniais motyvais. Jie teigė, kad kiti lėktuve sėdėję keleiviai skundėsi dėl Y. Y. Adlerio kvapo. Pateiktame ieškinyje avialinijos kaltinamos šmeižtu, patyčiomis ir religine diskriminacija.

Y. Y. Adleris teigia, kad jis su šeima sėdėjo lėktuve ne daugiau nei 5 minutes, kai vienas lėktuvo palydovas pareiškė, kad iškilo problema ir jie privalo palikti orlaivį.

Adleriams tai padarius, darbuotojas esą paaiškino, kad jie buvo išlaipinti dėl jų kvapo. Ieškinyje taip pat minima, kad vienas darbuotojas „pasakė niekinantį ir žeminantį pareiškimą Adlerių šeimai, esą jis žino, jog ortodoksų žydai prausiasi tik kartą į savaitę“.

Išlaipinta Adlerių šeima galiausiai pradėjo klausinėti aplinkinių, ar jie smirda, tačiau niekas blogo kvapo neužuodė. Y. Y. Adleris taip pat tvirtino, kad jie visi tą rytą prausėsi.

Po šio apmaudaus įvykio šeimai buvo suteiktas viešbučio kambarys, maitinimas ir duoti bilietai kitos dienos skrydžiui. Jų bagažas liko pirmajame lėktuve.

„Adlerių šeima buvo paprašyta išsilaipinti po to, kai ne vienas keleivis ir mūsų įgulos narys pasiskundė dėl pono Adlerio kūno kvapo. Sprendimas buvo priimtas rūpinantis kitų mūsų keleivių komfortu“, – teigiama avialinijų pranešime.

2020 02 05 16:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt