penktadienis, spalio 7 d.
Dėl prarandamos kontrolės Chersone V. Putinas taip įsiuto, kad teko kviesti gydytojus
Alfa.lt
Twitter
Vladimiras Putinas

Ukrainos pajėgų kontrpuolimas siekiant susigrąžinti rusų okupuotą Chersoną Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną įsiutino iki tokio lygio, kad teko kviesti gydytojus – po kelių pasitarimų Kremliaus vadovui prireikė skubios medikų pagalbos.

Apie tai pranešė „Telegram“ kanalas „General SVR“, siejamas su Rusijos politologu Valerijumi Solovjovu. Kanalo teigimu, pasitvirtino britų žvalgybos informacija apie Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu nušalinimą. Todėl V. Putinas surengė keletą susitikimų dėl padėties Chersono regione su Saugumo Tarybos nariais, įskaitant jos vadovą Nikolajų Patruševą, ir Federalinės saugumo tarnybos bei Užsienio žvalgybos tarnybos vadovybe.

Kanalo šaltiniai šiuos susitikimus vadina “intensyviausiais pastaruoju metu“. Per diskusijas, kurios vyko nuotoliniu būdu, V. Putinas nuolat pertraukdavo savo pavaldinius ir keikdavo juos už sunaikintas amunicijos saugyklas. Reaguodami į tai kariškiai bandė nuraminti supykusį viršininką, patikindami, kad jie visiškai kontroliuoja situaciją. Tačiau tai vis tiek nepadėjo numalšinti nevaldomo streso.

„Vėlai vakare buvo Putinui buvo iškviesti budintys gydytojai, kurie su prezidentu praleido apie dvidešimt minučių. Prezidento aplinka pastebėjo, kad pastaruoju metu Putinas „per daug nervinasi“ ir tai neigiamai veikia tiek jo artimuosius, tiek aplinką“, rašo „General SVR“.

2022 08 30 14:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt