pirmadienis, birželio 1 d.
Dėl sekso su 13-mečiu mokiniu įkalinta buvusi mokytoja tikina, kad dėl to kaltas tik paauglys
tiesa.com
Twitter.com
Brittany Zamora

Mokytoja, dėl lytinių santykių su 13-mečiu sulaukusi įkalinimo bausmės tikina, kad dėl to kaltas tik paauglys. Jos advokatės paviešintame pranešime nuteistoji berniuką apibūdino kaip „labai agresyvų“ ir „įkyrų“.

Bittany Zamora advokatė Belen Olmedo Guerra tikina, kad tai berniukas kaltas, jog Arizonos mokyklos mokytoja buvo nuteista už užmegztus lytinius santykius su paaugliu, rašoma Metro.co.uk.

Net ir pasibaigus teismui kaltinamosios moters advokatė atsisakė pripažinti savo klientės kaltę ir sakė: „Aš atstovauju Brittany Zamorą beveik 16 mėnesių ir galiu jums pasakyti, kad ji nėra monstras. Brittany nėra plėšrūnė ir tai nutiko ne tarp jauno vaiko ir Brittany. Jis buvo paauglys… Ji nekelia pavojaus visuomenei.“

Advokatė taip pat tikino, kad Las Brisas akademijos, kurioje šeštokams pamokas vedė B. Zamora, direktorius Timothy Dickey atsisakė perkelti mokinį iš Brittany klasės į kitą.

Buvusi mokytoja „prašė direktoriaus Dickey perkelti paauglį, nes jis nemokėjo nustatyti ribų ir buvo išprotėjęs dėl Brittany. Nieko pati neišsigalvojau. Man tai pasakė direktorius Dickey“, tęsė advokatė ir pridūrė, kad berniukas turėjo „labai daug elgesio problemų“ ir buvo „labai agresyvus“.

„Jis įkyriai kamantinėjo Britanny apie jos apgamus ar kitus ją atpažinti padėsiančius požymius. Tai nutiko dar prieš apie įvykį pranešant policijai“, – tęsė advokatė.

B. Guerra pareiškimai teismo salėje buvo netikėti, nes tik prieš kelias akimirkas B. Zamora prisiėmė atsakomybę už nusikaltimus.

Brittany pripažino savo kaltę ir prieš išgirsdama bausmę – 20 metų įkalinimo už grotų – ji pasakė: „Man gėda dėl savo veiksmų ir visiškai atgailauju bei gailiuosi to, kas nutiko.“

B. Zamora policijos buvo areštuota 2018-ųjų kovą po to, kai berniuko tėvai sužinojo apie jų sūnaus ir mokytojos lytinius santykius. Teigiama, kad mokytoja ir mokinys seksu užsiiminėjo net keturis kartu – kartais tai nutikdavo ir mokykloje.

Apie šokiruojančius santykius berniuko tėvai sužinojo jo mobiliajame telefone įrašę stebėjimo programėlę. Programa parodė, kad labai dažnai žinutėse minimas žodis „baby“ (angl. mažytis).

Apie tai tėvai pasikalbėjo su sūnumi. Pastarasis prisipažino turėjęs lytinių santykių su savo mokytoja. Iš pradžių Brittany su savo vyru Danielu dar bandė su paauglio tėvais susitarti, šią problemą išspręsti be teismų sistemos įsikišimo.

Tyrėjai tikina, kad B. Zamora su paaugliu seksu užsiiminėjo jo senelių namuose, jos automobilyje ir net klasėje.

2019 07 23 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt