antradienis, gruodžio 1 d.
„Didžiojo brolio” konkurso dalyvė - šoke - buvo priversta žiūrėti į savo pačios išprievartavimo vaizdus
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Ispanijos televizijos konkursas „Didysis Brolis” patiria audrą po to, kai konkurso dalyvė buvo priversta žiūrėti filmuotus jos pačios tariamo seksualinio užpuolimo kadrus, kai ją, kaip įtariama, išprievartavo jos draugas ir kolega, bei šou konkurentas.

Carlota Prado - buvusi 2017-ųjų realybės TV laidos žvaigždė, vietiniu mastu žinoma kaip „Didžiojo Brolio revoliucija”. Pranešama, kad Josa María Lopez ją tariamai išprievartavo šiai vakarėlyje praradus stotą dėl suvartoto alkoholio gausos. Pranešama, kad vaikinas C. Prado išprievartavo, nors ji prieš tai jam sakė: „ne, aš negaliu“. 


Lopezas neigė užpuolęs „Prado“, o Ispanijos įstatymuose seksualinė prievarta negali būti laikoma prievartavimu, nebent būtų pastebėtas smurtas ar bauginimai. Neaišku, ar mergina žinojo, kad prievartavimas įvyko, tačiau išleistame klipe „Prado“ emociškai paprašė „Big Brother“ nutraukti galimo jos užpuolimo filmuotą medžiagą, kol prodiuseris ir psichologas galiausiai pateko į kambarį ir ji buvo nuvežta į netoliese esantį viešbutį. Teigiama, kad filmuota medžiaga buvo perduota policijai, tačiau neaišku, kuriame tyrimo etape buvo rodomas šou.

2019 12 02 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt