trečiadienis, kovo 3 d.
Didžiulis sprogimas Tailando sostinėje - yra aukų (foto, video)
tiesa.com

Itin turistų lankomame Tailando sostinės Bankoko centre - galingas sprogimas. Kaip pranešė vietoje esantis BBC žurnalistas, yra daug aukų, judrioje gatvėje iškart po sprogimo gulėjo daug sužeistų ir žuvusių žmonių.

Bankoke esantys žmonės vos minutėms praėjus nuo sprogimo, socialiniuose tinkluose dalinosi nuotraukomis iš įvykio vietos.

Kaip pranešė pasaulio žiniasklaida, kol kas skaičiuojama mažiausiai 16 žuvusiųjų ir daugiau nei 80 sužeistųjų.

BBC World korespondentas Bankoke pranešė apie gatvėje išmėtytas žmonių kūno dalis, taip pat - apie kraterį, kurį, kaip įtariama, galėjo palikti sprogusi bomba. Bankoko policija patvirtino, kad „sprogimą tikrai sukėlė bomba."

Tailando gynybos ministras teigė, kad bombos taikinyje „buvo užsieniečiai... nes taip galima pakenkti šalies turizmo sektoriui ir ekonomikai.”

Sprogimas įvyko prie Erawan šventyklos, Ratchaprasong rajone. Čia lankosi itin daug kinų turistų, taip pat – ir kitų užsieniečių. Šventovę per dieną aplanko tūkstančiai budistų, be to, šalia yra trys didžiuliai prekybos centrai.

Žiniasklaida citavo Bankoko policiją, kurie teigė, kad šventykloje esančiame vamzdyje buvo prikišti 3 kilogramai sprogstamosios medžiagos TNT. Elektroniai laidai, kurie, kaip įtariama, buvo panaudoti per ataką, rasti maždaug už 30-ies metrų nuo įvykio vietos.

Daugiau jokių bombų neaptikta.

 Šiame video matyti sprogimo jėga:

 

[909]
 
[910]
 
[911]
 
[912]
 
[913]

2015 08 17 13:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt