penktadienis, sausio 22 d.
Dvimetę penkias valandas prievartavusiam vyrui bus įvykdyta mirties bausmė
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Vyras, žinomas tik kaip Ravi, dviejų metukų amžiaus mergytę pagrobė ir prievartavo penkias valandas - tol, kol mažylę apleido gyvybė.

Incidentas įvyko Jalna, Maharashtra, tačiau šio neįtikėtinai barbariško, antžmogiško akto atgarsiai pasiekė kiekvieną pasaulio kampelį.  

Indijos Aukščiausiasis Teismas beveik vienbalsiai nusprendė, kad pedofilas prievartautojas ir žudikas Ravi šios žemės paviršiumi daugiau nebevaikščios - jam bus įvykdyta mirties bausmė.  

Balsai teisme pasiskirstė du prieš vieną, tad buvo nuspręsta įvardyti šią bylą kaip „išdavusią pasitikėjimą ir paralyžiavusią socialines vertybes”.  

Teisme buvo sakoma: „kaltinamasis visiškai nekontroliavo savo primityvių troškimų, tad ignoravo visas socialines, natūralias ir teisines kliūtis bei apribojimus, tik tam, kad patenkintų savo seksualinius troškimus.  

Jis užgniaužė ir pasisavino gyvybę, kuri dar tik turėjo sužydėti. Vietoj to, kad parodytų tėvišką meilę, supratingumą ir apsaugotų vaiką nuo visuomenės demonų, pavertė ją savo troškulio auka” - teigė du iš trijų teisėjų.  

„Nenatūralūs lytiniai aktai su dvejų metų amžiaus vaiku rodo nenormalų, purviną, iškreiptą protą, sekantį pasaką apie šokiruojantį brutalumą.  

Jis kruopščiai viską suplanavo, užrakino namų duris iš abiejų pusių, kad žmonės manytų, jog nieko nėra namie. Todėl galime spręsti, kad šio akto metu kaltinamasis protavo ir aktyviai pasirinko atlikti šį beprotišką aktą” - kalbėjo teisėjai.  

Vienas teisėjas teigė, kad, kadangi byla remiasi aplinkybiniais įrodymais, mirties bausmę būtų galima pakeisti įkalinimu iki gyvos galvos be teisės į paleidimą lygtinai.  

2019 10 07 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt