penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Dvylikametis apipiltas nagų lako valikliu ir padegtas: mama įspėja tėvus dėl naujo „ugnies iššūkio”
tiesa.com
Twitter nuotrauka

Dvylikamečio berniuko mama įspėja tėvus: socialiniuose tinkluose vėl plinta naujas siaubą keliantis „iššūkis”, viliojantis paauglius. Šįkart tai - „ugnies iššūkis”, trumpai tariant, vaikai skatinami pasidegti. Šios mamos sūnų nagų lako valikliu apipylė ir padegė draugas.

Tabitha Cleary išbėgo į lauką išgirdusi klykiant savo sūnų ir išvydo jį sėdint ant draugo dviračio galo be marškinių ir ašarų nusėtu veidu, o be to, nudegintu smakru, krūtine ir pilvu.  

Gydytojai nustatė, kad vaiko kūną sudarkė antro laipsnio nudegimai. Jasonas, Tabitha Cleary sūnus, viešėdamas pas draugą buvo apipiltas nagų lako valikliu ir padegtas - taip veikia „ugnies iššūkis”.  

Mama įspėja tėvus akylai stebėti, ką socialinėse platformose žiūri ir skaito jūsų vaikai. Jos sūnus šį iššūkį, pasirodo, išbandė net du kartus.  

Primename, kad neseniai taip pat plito „karšto vandens iššūkis” - itin pavojingas, vaikai laistėsi verdančiu vandeniu, taip pat plito ir „cinamono iššūkis“ - vienas vaikas mirė, dar buvo „paracetamolio iššūkis” - jauniems žmonėms siūloma išdrįsti išgerti kiek įmanoma daugiau paracetamolio.

Dar jauniesiems socialinių tinklų vartotojams buvo skirtas „Momo iššūkis“ - bent trys paaugliai nusižudė.

2019 10 08 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt