antradienis, gruodžio 1 d.
“EgyptAir” katastrofa: egiptiečiai pateikė savo versiją
tiesa.com

Praėjusią savaitę sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo katastrofos priežastis tiriantys pareigūnai antradienį pateikė naujų detalių. Jie teigė, kad surastos keleivių kūnų dalys leidžia daryti prielaidą, jog lėktuvas susprogo ore, o ne sudužo krisdamas į jūrą.

Kaip pranešė BBC, Egipto pareigūnai taip pat paneigė anksčiau skelbtą informaciją, kad dar prieš dingdamas iš radarų orlaivis „Airbus A320” atliko keistus manevrus: pasisuko 90 lapsnių kampu į kairę, o tuomet aplink savo ašį apsisuko į dešinę pusę. Skrisdamas 11,3 km aukštyje lėktuvas staiga nukrito iki 7,6 km ir sudužo. Tokius duomenis atlikę pirminį tyrimą paskelbė graikai.

Tuo tarpu Egipto pareigūnų teigimu, lėktuvas iš radarų pradingo skrisdamas 11,3 aukštyje ir jis neprarado aukščio.

Iš pradžių buvo skelbta, kad lėktuvas iš radarų dingo nekirtęs Egipto sienos, o Graikijos teritoriją jis paliko neturėdamas jokių techninių gedimų. Tuo tarpu egiptiečiai tvirtino, kad „Airbus A320” vis delto kirto Egipto sieną ir radaruose buvo matomas dar kelias minutes iki dingimo.

Kodėl šie duomenys nesutampa, kol kas nėra aišku.

Egipto kariuomenės specialus dalinys šią savaitę ir toliau ieško sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo nuolaužų, juodųjų dėžių ir aukų kūnų toliau ieškome Viduržemio jūroje, bet kol kas nesėkmingai.

„Tiesa“ primena, kad lėktuvas sudužo praėjusią savaitę, ketvirtadienio naktį. Juo iš Paryžiaus (Prancūzija) į Egipto sostinę Kairą skrido 66 žmonės.

2016 05 24 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt