sekmadienis, rugsėjo 27 d.
„Facebook“ išgelbėjo beglobius šuniukus nuo mirties
tiesa.com

Kara ir Keila – du šunys, kurie per stebuklą išvengė mirties. Apie išsigandusius šuniukus kuriuos buvo ruošiamasi užmigdyti, žinutę socialiniuose tinkluose išplatino „Angels Among Us Pet Rescue“ gyvūnų globos draugija. Nuotraukoje Kaira ir Keila buvo meiliai susiglaudusios, o jų akys kupinos baimės ir vilties. Jautri fotografija suvirpino net ir kiečiausias širdis.

Atlantoje (JAV) esančios prieglaudos darbuotojai parašė, kas nutiks, jeigu šie du gyvūnai greit neras naujų šeimininkų.

„Aš esu Kaila. O šalia manęs – Keira. Mes labai išsigandusios. Prieglaudoje esantys žmonės tai mato. Jie sako, kad mums čia jau paskutinė diena. Mus turi kas nors išgelbėti. Jei ne, mes būsime kitos...

Keira yra juoda, bet ji nėra tikras bokseris. Ji – maišyta ir labai drąsi, mane visuomet palaiko. Sako, kad viskas bus gerai, kad ir kas benutiktų. Ji ragina ir mane būti drąsia, bet man sunku ir aš nežinau, ar man pavyks. Baimę gali pamatyti mūsų akyse, nes Keira žino, kas mums nutiks. Nors jos akys pilnos drąsos, bet apkabinusi ją aš jaučiu, kaip stipriai plaka jos širdis.

Jei niekas mūsų neišgelbės, mus išskirs, atims ją iš manęs. Aš matysiu, kaip ji nueis ir daugiau niekada nebesugrįš. O aš liksiu ir verksiu. Tada jie ateis manęs... Dabar mes galime palaikyti viena kitą. Ji man suteikia vilties, kai jau atrodo, kad viskas prarasta. Bet dabar jau viskas. Nebent...“, – rašė prieglaudos darbuotojai Kairos ir Keilos vardu.

Žinutė, kurioje buvo pasakyta, kad pirmadienis bus paskutinį šuniukų gyvenimo diena, „Facebook“ tinkle sulaukė milžiniško susidomėjimo.

Vos po dviejų valandų ir 6 minučių Keira ir Kaila jau turėjo naujus šeimininkus.

2015 07 23 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt