penktadienis, rugsėjo 25 d.
“Facebook” testuoja “nepatinka” mygtuką
tiesa.com

Socialinis tinklas “Facebook” nuolat girdėdami apie “Nepatinka” mygtuko būtinybę, ėmesi tokią funkciją testuoti. Anksčiau bendrovė skelbė, kad tokio mygtuko jų tinkle nebus.

Dabar gi pasidavusi vartotojų spaudimui, „Facebook“ nusprendė leisti mažai grupei „Messanger“ vartotojų šią funkciją išbandyti.

Mes visą laiką bandome įvairias priemones, kurios „Messenger“ padarytų smagesnį ir įtraukiantį. Tai yra nedidelis testas, kuriuo mes įgaliname žmones naudoti šį jaustuką, kuris geriausiai atspindėtų jų jausmus po konkrečios žinutės“, - sakė vienas „Facebook“ atstovų, kurį citavo portalas theindependent.co.uk.

Toks bandymas vyksta pirmą kartą ir kol kas nėra aišku, ar ši funkcija bus įdiegta ir ja galės naudotis visi socialinio tinklo vartotojai.

Pastarieji jau ne kartą viešai ir garsiai svarstė apie „nepatinka“ mygtuko reikalingumą, kad išreikštų savo neigiamas emocijas, tačiau bendrovė iki šiol labai skeptiškai žiūrėjo į tokios galimybės suteikimą. Buvo teigiama, kad „nepatinka“ mygtukas gali įskaudinti jautrius žmones, kurie tam tikrose situacijose sulauktų neigiamų emocijų pliūpsnio.

Jeigu toks mygtukas vis dėlto būtų įdiegtas, jo tikslas būtų siūsti savo neigiamą atsakymą, pavyzdžiui, dalyvaujant kokiame nors balsavime.

Ne vienerius metus „Facebook“ turėjo tik vieną – „patinka“ mygtuką, tačiau vartotojų apetitas augo ir prieš metus socialiniame tinkle atsirado daugiau mygtukų emocijoms reikšti. Suskaičiuota, kad vos per vienerius metus „Facebook“ vartotojai šiuos mygtukus panaudojo daugiau nei 300 mlrd. kartų, o iš jų dažniausiai – širdelę.

2017 03 08 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt