sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Filmo „Vienas namuose 2“ scenarijus išsipildė realybėje
tiesa.com

Štutgarto oro uoste šeima paliko penkiametę mergaitę. Populiaraus filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ scenarijus virto realybe – visai kaip garsiojoje juostoje, ši mergaitė nuo tėvų atsiskyrė šeimai skubant, rašo Mirror.co.uk.

Iš atostogų grįžę vyras ir žmona įsėdo į skirtingus taksi automobilius. Juodu manė, kad mažametė dukra yra pas vieną iš jų. Kaip teigė Štutgarto policijos pareigūnai, keletas žmonių matė po šešto pagal dydį Vokietijos oro uosto atvykimo salę vieną vaikštinėjančią mergaitę.

Nepaisant daugybės pranešimų per oro uoste įtaisytus garsiakalbius, penkiametės niekas nepasigedo. Tik tada, kai pareigūnai mergaitę atvežė į policijos nuovadą, jie sulaukė sunerimusios motinos skambučio.

Ji aiškino, kad kartu su šeima grįžo iš atostogų ir į namus iš oro uosto išvažiavo dviem skirtingais taksi automobiliais. Pasak policijos, abu tėvai manė, kad jų dukra yra su vienu iš jų.

Ši neįprasta istorija labai panaši į kalėdinio laikotarpio filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ scenarijų. Pagrindinis filmo herojus Kevinas įlipa į kitą lėktuvą ir atsiduria Niujorke, kai tuo tarpu jo šeima šventes sutikti ruošiasi visai kitame mieste. Laimei, šios istorijos herojė liko gimtojoje šalyje.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 10 07 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt