penktadienis, vasario 26 d.
Fucking kaimas keis savo pavadinimą dėl turistų antplūdžio
Alfa.lt

Austrijos kaimo Fucking gyventojai ilgus metus kentėję nuo milžiniško turistų antplūdžio, pagaliau ryžosi pakeisti kaimo pavadinimą. Nedidelis, kiek daugiau nei 100 gyventojų turintis kaimelis turistų traukos centru tapo dėl pavadinimo, primenančio anglišką keiksmažodį.

Dėl šios priežasties nuspręsta nuo 2021 sausio 1–osios pakeisti vietovardį.

Fucking kaimas įsikūręs netoli Zalcburgo, prie pat Vokietijos sienos. Jame įsikūrę apie 100 vietos gyventojų. Gyvenvietė įkurta maždaug prieš tūkstantį metų ir nelabai kam buvo žinoma, kol jos neišgarsino internetas ir „Google“ žemėlapiai.

Pastaruosius dvidešimt metų Fucking susidūrė su tuo, kad daugybė turistų atvyksta čia, kad galėtų nusifotografuoti prie riboženklio, kartais įvairiomis nepadoriomis pozomis. Be to, miestelio pavadinimą žymintis ženklas taip dažnai pavagiamas arba tampa vandalų taikiniu, kad vietos valdžia buvo priversta riboženklį pagaminti iš itin patvaraus betono.

Kelerius metus kaimo gyventojai reikalavo pakeisti pavadinimą, ir galų gale miesto taryba nusprendė prašymams pritarti. Nuo 2021 m. Sausio 1 d. Fucking bus pervadintas į Fugging.

2020 11 29 19:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt