šeštadienis, birželio 6 d.
Gėjai Prancūzijoje jaučiasi nesaugūs
tiesa.com

Prancūzijos Senate šiuo metu aktyviai diskutuojama apie tos pačios lyties asmenų teisę tuoktis su savo parneriais, o šalyje vis daugėja homofobilių išpuolių. Štai pasaulio žiniasklaida pranešė, kad Paryžiuje buvo smarkiai sumuštas homoseksualus vaikinas, kai ėjo mieste susikibęs už rankų su savo vaikinu.

Vaikinas savo nuotrauką patalpino socialiniame tinkle „Facebook“. Jo veidas nusėtas mėlynėmis, akys sutinusios. Prie nuotraukas buvo prierašas: „Apgailestauju, kad taip atrodai, tačiau toks homofobijos veidas“. Pranešama, kad pastaruoju metu išpuolių, kurie pasireiškia įžeidinėjimais ir smurtu prieš gėjus ir lesbietes vis daugėja. Tokiu būdu žmonės „išreiškia“ savo nepasitenkinimą svarstomam įstatymai ir demonstruoja hobomobiškas pažiūras.

Prancūzijoje netrūksta demonstracijų ir protestų, kai kuriose jų dalyvavo ir keli šimtai tūkstančių žmonių. Šalies žiniasklaida taip pat nuolat praneša ir apie atsivėrusią nesantaiką tarp draugų ar net šeimos narių.

Įstatymas, kuris leistų santuokas tarp tos pačios lyties asmenų, jau praėjo kelias privalomas instancijas, o senate diskusijos turėtų baigtis jau šią savaitę. oponentai griebėsi radikalesnių veiksmų, skleisdami savo žinią.

Politikai ir homoseksualių asmenų teisių gynėjai nesutinka, kad dėl dabar svarstomo įstatymo šalyje atsirado daugiau homofobų, jie tiesiog mano, kad kai kurie jų tiesiog rado progą išlieti savo pyktį ir neapykantą.

2013 04 12 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt