trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Gelbėdami vienas kitą nuskendo šeši drambliai
tiesa.com
facebook nuotrauka

Viename Tailando nacionaliniame parke smarkiai vandens srovei nunešus laukinių dramblių bandą, šeši gyvūnai nuskendo, o dar du darbuotojams pavyko išvesti iš gilaus tarpeklio. Skelbiama, kad drambliai bandė gelbėti vienas kitą, bet srovė buvo per stipri.

Kau Jajaus nacionalinio parko darbuotojai paryčiais aptiko du dramblius, kurie grūmėsi su srove, ir negyvus gyvūnus netoli Heo Naroko krioklio, vadinamajame Pragaro tarpeklyje.

Pasak parko vadovybės, du gyvi drambliai mėgino pasiekti žuvusį jauniklį. Parko darbuotojai padėjo išvesti du dramblius iš tarpeklio, ir ruošiasi savaitę stebėti jų būklę.

Lankytojai buvo neprileidžiami prie krioklio, kol buvo šalinamos gyvūnų maitos. „Abu drambliai šiuo metu ilsisi. Jie išvargo bandydami kirsti upelį“, – sakė veterinaras, dirbantis 120 km į šiaurės rytus nuo Bankoko esančiame draustinyje.

Lietinguoju laikotarpiu tarpeklius paprastai užlieja sraunus vanduo. 1992 metais nugaišo aštuoni į vandenį įkritę drambliai. Kau Jajaus nacionaliniame parke gyvena maždaug 300 laukinių dramblių.

Šis draustinis priklauso Dong Paja Jeno ir Kau Jajaus miškų kompleksui, įtrauktam į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

2019 10 07 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt