pirmadienis, balandžio 6 d.
Ginkluoti plėšikai Honkonge pavogė šimtus tualetinio popieriaus ritinėlių
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Ginkluoti plėšikai Honkonge sugebėjo pavogti šimtus tualetinio popieriaus ritinėlių, kurių bendra vertė yra apie 120 eurų.

Portalo BBC duomenimis, šiuo metu šiame autonominiame mieste dėl koronaviruso sukeltos panikos yra kilęs šios svarbios prekės trūkumas.

Policijos teigimu, peiliais ginkluoti plėšikai užpuolė prie vietinio prekybos centro buvusį išvežiotoją. Policijai pavyko sulaikyti du įtariamuosius ir grąžinti dalį pavogtos produkcijos.

Nusikaltimas įvyko Mong Kok rajone, kuris nuo seno garsėja nusikalstamų grupuočių (triadų) veikla.

Portalas „Apple Daily“ pranešė, kad galėjo būti pavogta net apie 600 ritinėlių, kurių vertė yra maždaug 200 eurų. Viso miesto parduotuvėse tualetinio popieriaus atsargos yra išsekusios, o prie parduotuvių driekiasi ilgos eilės.

Nepaisant valdžios raminimų, kad šios prekės tiekimui viruso protrūkis neturi jokios įtakos, gyventojai vis tiek kaupia tualetinio popieriaus atsargas. Žmonės masiškai perka ir kitas reikalingiausias prekes, kaip ryžiai, makaronai ir valymo priemonės.

Veido kaukių ir rankų dezinfekavimo priemonių taip pat yra beveik neįmanoma įsigyti, žmonėms bandant apsisaugoti nuo jau 1,7 tūkst. gyvybių pareikalavusio koronaviruso.

Valdžios atstovai dėl šių nusikaltimų ir visuotinės panikos kaltina netikras internete plintančias naujienas ir teigia, kad maisto ir kitų namų apyvokos prekių tikrai yra užtektinai.

2020 02 17 21:00
Spausdinti