penktadienis, birželio 5 d.
Gražiausia pasaulio musulmonė – iš Nigerijos
tiesa.com

Šią savaitę pasaulis išvydo gražiausią musulmonę. Ja tapo 21-erių Obabiyi Aishah Ajibola iš Nigerijos. Gražiausia musulmonė buvo karūnuota gana kuklia karūna, ji taip pat laimėjo piniginį prizą, kelių tūkstančių dolerių vertės, keliones į Meką bei Indiją.

Šiemet „Gražiausios musulmonės 2013“ konkurso finale dalyvavo 19 merginų. 14 jų iš Indonezijos, penkios pretendentės į karūną buvo iš Nigerijos, Irano, Malaizijos, Brunėjaus ir Bangladešo. Visos dalyvės scenoje pasirodė puošniais apdarais, su hidžabais (musulmonių galvos apdangalai) ir visos savo elgesiu bei pasaulėžiūra pristatė „Islamo vertybes ir kasdienį gyvenimą“.

Merginos taip pat turėjo pademonstruoti korano išmanymą, religines žinias, atskleisti savo grožį bei stiliaus pojūtį.

Pirmasis Gražiausios musulmonės konkursas buvo surengtas 2011 metais ir jame dalyvavo tik merginos Indonezijos, tačiau konkursas buvo labai populiarus, o merginos, norinčios dalyvauti tokiame konkurse, buvo kilę ne tik iš Indonezijos. Tad konkursas tapo tarptautiniu.

Organizatorių teigimu, toks konkursas tai ne tik atsakas superseksualiems pasaulio grožio konkursams, kur demonstruojamas tik moterų kūnas, bet ir priminimas musulmoniškoms šalims apie jų vertybes. Jie taip pat tikisi, kad tokie renginiai privers susimastyti dar mažas mergaites, kuriuo keliu jos nori pasukti: ar būti geros ir religingos musulmonės ar paminti esmines vertybes.

Video apie grožio konkursą galite pasižiūrėti čia:

2013 09 20 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt