trečiadienis, liepos 8 d.
Greita paauglio reakcija išgelbėjo žmones nuo pražūtingo potvynio
tiesa.com

13-metis Virgil'as Smithas herojiškai stojo į pagalbą skęstantiems kaimynams uragano Harvey nuniokotame Dickinsono miestelyje, Teksase.

Kai viską niokojančio uragano Harvey sukeltas potvynis užtvindė Teksase gyvenančio paauglio Virgil'o Smitho ir jo mamos butą, šiems neliko nieko kito, kaip tik persikelti į kiek saugesnę vietą kaimynystėje.

Vandens lygis vis didėjo, o maždaug antrą valandą nakties Virgil'as sulaukė draugo, kuris su šeima gyveno netoliese, pagalbos prašymo. Vanduo kilo taip sparčiai, kad šie bet kurią minutę galėjo nuskęsti.

„Pamaniau: „Žmogau, turi kažką daryti“, - sakė Virgil'as. „Turi eiti padėti savo draugui“.

Drąsus paauglys puikiai suprato, jog savomis rankomis nesugebės išgelbėti visos draugo šeimos, todėl vidury nakties nuplaukė atgal į savo užtvindyta butą, pagriebė pripučiamą čiužinį, kuris buvo naudojamas svečiams apnakvindinti ir ėmėsi vadovauti gelbėjimo operacijai.

Ant čiužinio drąsusis gelbėtojas pasodino savo draugą, jo mamą, patėvį, kuris rankose laikė kūdikį, dvi sesutes, brolį, o kita ranka laikė kitą draugą, kad šis nenuskęstų pavojinguose vandenyse.

Padedamas dviejų kaimynų, Virgil'as perplukdė čiužinį su išgelbėtaisiais į saugią vietą, kur jo pačio nekantraudama laukė mama.

Tačiau nakties herojus ir čia nesustojo – jis su komanda panaudojo tą patį čiužinį, kad išgelbėtų dar daugiau kaimynų.

Virgil'as išgirdo pagalbos riksmus, kurie sklido iš netoliese esančių namų ir suskubo padėti neįgaliai jų gyventojai. Pražūtingąją naktį Virgil'as išgelbėjo net septyniolika žmonių!

Virgil'o mama Lisa Wallace po herojiško sūnaus žygdarbio žurnalistams sakė, jog labai didžiuojasi savo vaiku.

„Mačiau kaip sūnus manevruoja per užtvindytus namų griuvėsius. Tačiau žinojau, kad ji gali plaukti, gali išgelbėti tuos žmones, todėl pasitikėjau juo ir nuolat meldžiau Dievą, kad tik viskas baigtųsi gerai“ - sakė ji.

Tuo tarpu drąsuolis Virgil'as teigia esantis laimingas dar ir dėl to, jog gelbėjimo operacijos metu jam neįkando kokia nuodinga gyvatė ar aligatorius.

2017 09 19 12:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt