antradienis, spalio 19 d.
Gruzijoje – įkaitų drama banke
BNS
Scanpix
Asociatyvi iliustracija.

Asmuo, įsiveržęs į Sakartvelo banko padalinį rytiniame Kvarelio mieste ir paėmęs įkaitais kelis žmones, buvo sulaikytas, ketvirtadienį pranešė šalies vidaus reikalų ministerija.

„Specialioji operacija, kuri truko kelias valandas, sėkmingai baigta. Nusikaltėlis neutralizuotas ir sulaikytas. Visi įkaitai išlaisvinti, jų sveikatai niekas negresia“, – žurnalistams pareiškė VRM atstovė Keti Kovziašvili.

Pasak jos, daugiau detalių apie incidentą bus pranešta vėliau.

„Šiuo metu galiu pasakyti tik tiek, kad vyksta tyrimas pagal tris Sakartvelo Baudžiamojo kodekso straipsnius“, – nurodė K. Kovziašvili.

Pasak vietos žiniasklaidos, miesto centre esančio banko filiale į jį įsiveržus granata ginkluotam užpuolikui buvo iki 15 žmonių – tiek darbuotojų, tiek klientų. Keliems iš jų pavyko išbėgti iš banko.

Buvo pranešta, kad užpuolikas reikalavo 0,5 mln. larių (136 tūkst. eurų), bet oficialiai ši informacija dar nepatvirtinta.

Pernai spalį Sakartvelo banko skyrių Zugdidžio mieste užpuolė buvęs karys Badris Esebua. Jis buvo paėmęs daugiau kaip 40 įkaitų.

Užpuolikas laikė įkaitus apie 12 valandų, grasindamas susprogdinti granatą, o paskui, po derybų su policija, gavo 500 tūkst. dolerių (423 tūkst. eurų tuometiniu kursu) išpirką mainais į dešimčių įkaitų paleidimą. Vyras policijos parūpintu automobiliu išvažiavo su trimis įkaitais ir, palikęs juos kelyje, paspruko. Jis tebeieškomas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 09 09 20:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt