šeštadienis, spalio 1 d.
H. Clinton išreiškė palaikymą į skandalą patekusiai Suomijos premjerei
BNS
Twitter@HillaryClinton
Hillary Clinton šoka

„Nesiliaukite šokti“, – sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ parašė buvusi kandidatė į JAV prezidento postą Hillary Clinton, išreikšdama asmeninį palaikymą Suomijos ministrei pirmininkei Sannai Marin, kurios pomėgis linksmintis patraukė viso pasaulio dėmesį.

H. Clinton kartu su šiuo įrašu paskelbė nuotrauką, kurioje matyti, kaip ji plačiai šypsodamasi šoka apsupta žmonių klube per 2012 metų kelionę į Kolumbiją, kai dar ėjo valstybės sekretorės pareigas. Savo įrašą ji baigė žodžiais: „Nesiliaukite šokti, @marinsanna“.

S. Marin greitai sureagavo į šią žinutę, parašiusi: „Ačiū, @HillaryClinton“, ir pridėjusi širdelės jaustuką.

Neseniai 36 metų Suomijos premjerė pateko į pasaulio laikraščių antraštes dėl paviešinto vaizdo įrašo, kuriame matyti, kaip ji šoka ir linksminasi su grupe draugų ir įžymybių.

Kritikai teigė, kad tai buvo vyriausybės vadovei nederamas elgesys, o kiti, dabar jau ir H. Clinton, gynė politikės teisę privačiai pasilinksminti su draugais.

S. Marin savo kolegoms socialdemokratams sakė, jog kartais svarbu atsipalaiduoti.

„Esu žmogus. Ir aš taip pat kartais trokštu džiaugsmo, šviesos ir linksmybių tarp šių tamsių debesų“, – sakė jauniausia pasaulyje ministrė pirmininkė ir pridūrė, jog nepraleido „nė vienos darbo dienos“.

Tačiau po kelių dienų S. Marin buvo priversta dar kartą atsiprašinėti už liepą jos rezidencijoje padarytą nuotrauką, kurioje matyti dvi palaidines pasikėlusios moterys, krūtis prisidengusios lentele su užrašu „Suomija“.

74 metų H. Clinton 2009-2013 metais vadovavo Valstybės departamentui, kai prezidento pareigas ėjo Barackas Obama.

2016 metais ji buvo Demokratų partijos kandidatė į prezidento postą. Nors H. Clinton buvo laikoma aiškia favorite, ji patyrė stulbinančią nesėkmę, pralaimėjusi nekilnojamojo turto magnatui Donaldui Trumpui.

2022 08 29 13:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt