trečiadienis, spalio 21 d.
„Huawei“ yra pasirengusi būti tikrinama dėl saugumo spragų
Alfa.lt

Kinijos telekomunikacijos gigantas „Huawei“ tvirtina esantis pasiruošęs nuodugniam patikrinimui, kad įtikinti, jog valstybės, nusprendusios diegti jų pagamintą 5G įrangą neturi jokios grėsmės duomenų saugumui.

„Mes atidarysime savo vidurius, mes leisimės išmėsinėjami, kad pagaliau duotume atsaką visam tam politiniam spaudimui“, – teigė „Huawei“ Italijos padalinio vadovas Luigis De Vecchis, atidarydamas naują kompanijos kibernetinio saugumo centrą Romoje.

Naujienų agentūros „Reuters“ duomenimis, šis pareiškimas sutapo su tomis pačiomis dienomis vykusiu JAV valstybės sekretoriaus Mike‘o Pompeo vizitu Italijoje. JAV jau kuris laikas bando įtikinti savo sąjungininkus Europoje vengti „Huawei“ gaminamos įrangos dėl tariamos rizikos duomenų saugai. Kinų kompanija šiuos kaltinimus griežtai atmeta.

„Aš negaliu patikėti kai tokio dydžio šalis kaip JAV puola kitą valstybę per niekaip nepagrįstus kaltinimus tos šalies kompanijai“, – teigė L. De Vecchis.

„Huawei“ atstovas teigė, kad nepaisant viso esančio spaudimo, kompanija neturi jokių intencijų palikti Italijos rinkos bei ruošiasi pristatyti savo gaminamus produktus ir kituose sektoriuose kaip energetika.

L. De Vecchis taip pat tvirtino, kad pasirinkta saugumo centro atidarymo data su M. Pompeo vizitu buvo tik atsitiktinumas, o apie galimus Italijos ir JAV susitarimus 5G srityje dėl šalyje galiojančių ypatingų slaptumo taisyklių taip paprastai sužinoti neįmanoma.  

2020 10 11 15:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt