šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Į Lietuvą atvykstantys vežėjai nuo šiol turės izoliuotis iki išvykimo
BNS

Į Lietuvą net ir trumpam atvykstantys tarptautinius komercinius vežimus vykdantys užsieniečiai nuo šiol turės izoliuotis iki išvykimo.

Tai numatyta sveikatos apsaugos ministro, operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendime, ketvirtadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Iki šiol vežėjai, ekipažų ir įgulų nariai, dirbantys tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose įmonėse ar vykdantys tarptautinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, galėjo nesiizoliuoti, jei Lietuvoje jie buvo trumpiau nei tris paras.

„Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu siekiama užtikrinti, kad net ir kelioms dienoms iš užsienio šalių atvykę komercinius vežimus vykdantys užsieniečiai be reikalo nevaikščiotų po miestą ir neužkrėstų kitų žmonių“, – nurodo SAM.

Ministerija primena, kad siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui ir toliau lieka galioti tvarka, pagal kurią minėti užsieniečiai, liekantys Lietuvoje ilgiau nei trims paroms, privalo kreiptis dėl koronaviruso testo – tam duodama dar viena papildoma para pasibaigus minėtam trijų parų terminui.

Taip pat lieka galioti tvarka, pagal kurią minėtiems užsieniečiams privaloma iš viso dviejų savaičių izoliacija.

Vežėjais Lietuvoje dirbantys užsieniečiai buvo sukėlę ne vieną koronaviruso protrūkį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 20 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt