sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Įkaitų drama Paryžiuje: užpuolikas grasina susprogdinti bombą (atnaujinta)
tiesa.com

Antradienio vakare Paryžiuje - įkaitų drama. Dešimtys policininkų dirba incidento vietoje, kur įkaitus, tarp jų ir nėščią moterį, paėmęs nusikaltėlis grasina susprogdinti bomba. Pranešama, kad vyras taip pat turi šaunamąjį ginklą.

Įtariamasis yra „ginkluotas ir laiko mažiausiai du žmones“, naujienų agentūrai AFP sakė vienas šaltinis, kuris pridūrė, kad „situacija gan paini“, bet neatrodo susijusi su terorizmu.

„Remiantis mūsų pirminiais tyrimais, tai gali būti psichiškai nestabilus asmuo, kurio motyvai vis dar neaiškūs“, – nurodė kitas šaltinis teisėsaugoje.
 
Prancūzijos intervencijos grupės BRI atstovas nurodė, kad su įtariamuoju deramasi.
 
Incidentas prasidėjo apie 16 val. vietos laiku. Televizija BFM pranešė, kad vyriškis įsiveržė į vieno startuolio biurą Paryžiaus centre esančiame 10-e rajone.
 
Mažiausiai vienas vyras buvo nesunkiai sužeistas per grumtynes su įkaitų paėmusiu asmeniu. Pasak policijos šaltinio, tam vyrui pavyko pabėgti prieš atvykstant BRI pareigūnams.

Prancūzijoje galioja aukšto lygio parengtis po virtinės džihadistų atakų, įvykdytų per pastaruosius trejus metus. Naujausią išpuolį, per kurį žuvo vienas žmogus, praėjusį mėnesį Paryžiuje surengė peiliu ginkluotas vyras.

2018 06 12 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt