penktadienis, liepos 30 d.
Ilgai laukta UFC dvikova baigėsi tragiškai: C. McGregorui lūžo koja
Alfa.lt
Scanpix
Conoras McGregoras, Dustinas Poirier

Svarbiausiu savaitgalio kovinio sporto pasaulio įvykiu pretendavusi tapti dvikova tarp UFC žvaigždžių Conoro McGregoro ir Dustino Poirier turėjo labai nelauktą ir tragišką atomazgą – kovą teko nutraukti dar pirmame raunde, kai C. McGregorui lūžo koja.

Las Vegase įvykusi airio ir amerikiečio akistata buvo jau trečioji šių kovotojų karjeroje – 2014 metais C. McGregoras, tuomet buvęs savo šlovės zenite, nesunkiai įveikė D. Poirier, tačiau šių metų sausį buvo priverstas nusileisti varžovui po kelis raundus trukusios kovos.

Nepaisant gan nesėkmingų kelių pastarųjų airio pasirodymu, trečioji C. McGregoro ir D. Poirier dvikova buvo viena laukiamiausių pastaruoju metu – nors C. McGregoras nebėra laikomas itin perspektyviu kovotoju, pripažįstama, kad būtent šis kovotojas dėl savo ekscentriško, žaismingo ir ekspresyvaus charakterio iškėlė kovos menų turnyrą UFC į populiarumo aukštumas, bei iki šiol turi reikšmingą būrį gerbėjų, dėl kurių C. McGregoro kovos ringe vertinamos kaip finansiškai perspektyvios.

Tačiau gerbėjų palaikymas šįkart nepadėjo – C. McGregoro ir D. Poirier dvikova buvo nutraukta pasibaigus pirmajam raundui, kurio pabaigoje airiui lūžo koja.

 Galima sakyti, kad tokia pabaiga leido C. McGregorui pasitraukti iš kovos, kuri rodėsi jam nepalanki – D. Poirier nuo pat pradžių ėmė iniciatyvą į savo rankas, parvertė airį ir pervedė kovą į parterį, kur prie žemės prispaustą C. McGregorą talžė alkūnėmis ir kumščiais.

Airiui pavyko atlaikyti kelias minutes trukusią smūgių krušą, tačiau atsakymo į priešininko veiksmus jis neturėjo. Galiausiai, kovai vėl grįžus į stovimą poziciją, C. McGregoras nesėkmingai pabandė išvengti D. Poirier smūgio ir susižalojo koją.

Tokia kovos pabaiga savotiškai leido C. McGregorui išsaugoti savo garbę, o jo gerbėjams – spekuliuoti, ar jų favoritas būtų įveikęs D. Poirier, jei ne nelemta trauma.

Tuo tarpu D. Poirier į savo sąskaitą įsirašė 28-ąją pergalę. Dar prieš dvikovą skelbta, kad jos nugalėtojas greičiausiai gaus teisę susikauti su dabartiniu lengvojo svorio kategorijos čempionu, brazilu Charlesu Oliveira.

2021 07 11 10:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt